1 / 11
VW GOLF 7 HIGHLINE
15.500 €
15.700 €
23.05.2022 16:58

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e kupena vo mkd nova od salon
higline oprema konf.. po naracka
94.500 km original so servisna kniska
prv gazda ,edna raka vozeno i odrzuvano
redovno garazirana i se e fabricko na nea
Proverka po vasa zelba kade sakate
za se' na kolata
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Denny
Потврден огласувач
070533264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам