1 / 3
Amortizeri za bmw e39
400 €
25.09.2022 15:56

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

skoro novi 4sportski amortizeri na steluvanje so 2 orginalni kluca za bmw e39

Tel za kontakt: 076861855
Tel za kontakt: 076861855
Tel za kontakt: 076861855

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
070701023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам