1 / 2
Бесконтактен инфраред термометар
750 МКД
02.03.2022 21:15

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Бесконтактен инфраред термометар
Модел GP-100 PLUS

Брзо мерење на телесната темература со висока прецизност. При висока температура звучно и визуелно ве известува дека температурата е висока и се уклучува црвен аларм. На нормална телесна температура се уклучува зелената боја.

Цена: 750,00 ден.

078355377

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од: Претпријатие

TESLA LED
Ul.Kosturski Heroi 17/3
Потврден огласувач
078355377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам