1 / 2
Компјутерска маса
2.900 МКД
02.03.2022 21:20

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Масата е изработена од иверица.
Одлично кантирана по страните.
Дебелина на иверицата 18мм.
Лесно чистење и одржување со крпа.
Димензија на производот: 42 х 110 х 76cm
Тел. за контакт: 078355377

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од: Претпријатие

TESLA LED
Ul.Kosturski Heroi 17/3
Потврден огласувач
078355377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам