1 / 2
HITNO IZDAVAM DUKAN-POVOLNO
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 23:32

Битола / Битола

Квадратура:

90 m²

HITNO IZDAVAM DUKAN KAJ KACUNKA KAFANATA. MOZE I PODELBA NA DVA DUKANI, SO POSEBNO WC, POSEBEN SAAT ZA STRUJA. DVA POSEBNI VLEZOVI.
KONTAKT LICE DIJANA 078 289 350
UL.BONDE SKERLEVSKI BR.22

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Biba
Kliment Ohridski br.13/21 Bitola
Потврден огласувач
078 249 701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам