1 / 2
hdmi converter 1080p za cista slika ps2 playstation
500 МКД
Цената е фиксна
08.08.2022 08:47

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Za kristalno cista i jasna slika za playstation 2 i mnogu drugi uredi.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2 - Sony PS3

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

shuriken nindza dzvezda noz

500 МКД

2 sprat od kukja mozhe zamena za kola+pari

47000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам