1 / 8
Proton d540
3.100 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 17:37

Ѓорче Петров / Скопје

Proton pojacalo klon na Nad. 2x40w po kanal ima dynamik power na koj isporacuva 150w8om,220w4om,230w2om.pojacaloto e ispravno so zabeleska na leviot kanal zvukot e poslab. Poradi toa e i ovaa cena. Fiksno bez pazarenje i zameni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам