1 / 1
Rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C
1.000 МКД
05.07.2022 19:16

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam rotor za brusalica BOSCH GWS 8-125C - NOV, kupen po greska.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071397725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам