1 / 1
Lozje vo blizina na Rosoman
1 €
08.03.2022 15:03

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4150 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje 4180m vo blizina na Rosoman.. Cena povolna
070426838 ili inboks

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S. B.
Потврден огласувач
070426838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам