1 / 11
BANSEK CENTAURO CO - 700 ITALY
2.400 €
22.11.2022 08:17

Куманово / Куманово

BANSEK CENTAURO PROFI MASINA !!!NE MNOGO RABOTEN SOCUVAN VO PERFEKTNA SOSTOJBA SILEN 5 KS E.MOTOR SO ELEKTRICNA KOCNICA TRKALA 700mm RABOTNA PLOTNA 1050 x 710 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

m,n
Потврден огласувач
071311483 - 070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам