1 / 3
Avtomatski pipetori
100 €
22.04.2022 13:53

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Продавам лабораториски автоматски пипетори со различни волумени.

Категорија: Останато

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
078247692
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам