1 / 2
Iznajmuvam skele I messlki za beton 078283015
350 МКД
Цената е фиксна
18.03.2023 05:54

Велес / Велес

Samo na telefon 078283015
Iznajmuvam za Veles I velesko komplet skele, do 1000 kvadrati, messlki za beton 350 denari od den.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
075/757297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам