1 / 6
Opel Corsa 1.0 benzin
1.700 €
15.04.2022 20:02

Демир Хисар

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicna sostojba
Klima ispravna
El prozori
Napraven kompleten servis
Novo lance maslo i filter
4 novi amortizeri
Novi stabilizatori

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075373001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам