1 / 7
Ranc
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2022 16:45

Виница / Виница

Број на соби:

3

Квадратура:

1200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vinica

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
0038664296036 viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Ranc

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам