1 / 12
Se prodava nova nevselena kuca vo Tetovo
184.999 €
08.08.2022 12:18

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

165 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

74 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na
nova nevselena kuca so katnost Po+2+PK so lokacija vo Centar vo Tetovo.
_______________

Povrshina:
◆ Plac 134m2
◆ Dvor 74m2
◆ Stanben prostor 165m2
______________

Cena:
◆ 184.999eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам