1 / 12
PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS
По Договор
22.05.2022 17:58

Струга / Струга

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS
🇨🇭🇨🇭🇨🇭

070635644-070998066

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам