1 / 10
Nissan Note 2012
4 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 18:35

Охрид / Охрид

Марка:

Nissan

Модел:

Note

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Nissan Note 1.5 dci redizajn , proizvedeno 2012 godina Euro 5 motor.
Uvezeno pred 3 meseci od Germanija.
So servisna kniska , proverka po vasa zelba.
Promeneto maslo i site filtri.
Registrirano do 12 mesec.
Dva kluca.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
070604001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам