1 / 7
Audi a4 2.0tdi 143ks 2005
5.000 €
07.07.2022 14:44

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Audi a4 avant 2.0 tdi , kolata e redovno odrzuvana , napraven mal i golem servis , 2 para bandazi so gumi 80/90%,mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sinisha
Потврден огласувач
071272578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам