1 / 8
Mercedes Benz C200 116ks 2001
2.999 €
Цената не е фиксна
10.04.2022 17:12

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

moze zamena samo so dzip

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

usein
Потврден огласувач
078386474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам