Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 23:49

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri biseri 078344683 igor

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
078843004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам