1 / 6
Kombiniran kotel na drva i peleti
600 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.03.2022 15:25

Карпош / Скопје

Se prodava kombiniran kotel na drva i peleti, kotelot e termomont brenerot e lamborgini 23KW vo odlicna sostojba i raboti bez nikakov problem.
KONTAKT NA 078455132

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078455132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам