1 / 1
Linija za proizvotstvo na glet masa, abrip, lepak
10.000 €
Цената е фиксна
10.11.2022 07:56

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova ne koristena linija za proizvotstvo na praskasti materiali. 2 Dozeri, mesalka i avtomacka pakerka. 400 kg na 30minuti

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075270819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам