1 / 2
Grejac za palenje na pelet
1.500 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 19:36

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Se prodava grejac za palenje na peleti.
Nov e neupotrebuvan (po greska naracana dimenzija).
Specifikacija:
140x10mm
220V /300W

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078239983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам