1 / 7
BMW F20 116i TURBO
9.500 €
13.08.2022 11:01

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

116

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps
Kolata e mnogu socuvana uvezena od CH🇨🇭
◾️2012 god
◾️152'000 km pominato
◾️ start stop
◾️park senzori
◾️golema navigacija
◾️komandi na volan
◾️tempomat
◾️key less
◾️2 kluca
◾️bluetoth
◾️hill hold...
Registrirana do 02.2023
Poveke info 076800028

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Meriton
Потврден огласувач
076800028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам