1 / 2
Попуст на книги за март 2022
По Договор
18.03.2022 13:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Попуст од 50 % на 5 книги во пакет:

„ЖИВОТНА ШКОЛА ЗА ОВЛАДУВАЊЕ СО ЖИВОТОТ“ (1-5)
со упатства и помошти за нашиот пат
кон космичката свест
од Божјата пророчица за денешното време
за учење и стекнување на повисоки
етичко-морални вредности.

Прочитајте повеќе кај: https://izdatelstvo-gabriele.com/product/paket-knigi-so-50-popust-do-31-03-2022/

Сите други изданија со попуст од 15%.
Акцијата е до 31.03.2022

Инфо и нарачки: 071 217-477 e-mail: info@izdatelstvo-gabriele.com или посетете нѐ во Мултимедијалниот центар, бул. Јане Сандански 118/2, лок.2, Аеродром.
Отворено е секој петок од 17:00-20:00 часот.

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од: Претпријатие

Габриеле Издателство Реч
Потврден огласувач
071217477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам