1 / 2
Asus Google Nexus 7
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 13:55

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Марка:

Asus

Големина на екранот:

7" инчи

na tabletot ne raboti auto-rotate sve ostalo e ok,ide bez polnjac i kabel, se polni so microUSB 2.0 t.e od mobilen polnjac ,16gb storage

https://www.gsmarena.com/asus_google_nexus_7-4850.php

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

marko
Потврден огласувач
070343483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам