1 / 6
Dragster 800rr
1 €
20.12.2022 13:55

Велес / Велес

Марка:

MV Agusta

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

Dragster 800rr

Километри:

10000

Motorot e vo odlicna sostojba
cena po dogovor
poveke info na 076224466

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Тргошпед Транс
Потврден огласувач
0038976224466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам