1 / 5
Se prodavaat placevi od 160m2 vo blizina na "TETEKS"
45.000 €
04.03.2022 14:59

Тетово / Тетово

Квадратура:

160 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 3 placevi vo blizina na "TETEKS" na patot kon Falishe vo Tetovo.
_______________

Povrshina na placevi:
◆ Plac 1 - 150m2
◆ Plac 2 - 160m2
◆ Plac 3 - 160m2
◆ Ima markica za gradba

_______________

Cenata na eden plac e:
◆ 45.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам