1 / 2
Neupotrebuvan krevet
5.000 МКД
04.03.2022 15:01

Валандово

Nov neupotrebuvan krevet koj moze da se pusta i se pravi lezaj za spienje. Dimenzii na ne pustwn kako krevet 220/105

Категорија: Останато

Се продава од:

Trendafilka
Потврден огласувач
072249839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам