1 / 4
DSQUARED XL Bluza
40 €
07.03.2022 10:40

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Блузи

Големина:

XL

Боја:

Бела

Nosena eden mesec original od germanija

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
078292479
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам