1 / 12
AUDI A8 4.2 DESIGNO
По Договор
22.05.2022 17:58

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

258 kw / 351 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️

070635644 070998066

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам