1 / 6
Mercedes vario 814d
1 €
16.06.2022 15:29

Гостивар / Гостивар

Mercedes vario 814d
1999 Godina
215.000 km so garancija
Za poveke info. 070945357
078747363

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
078747363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам