1 / 2
СТАКЛО ФИКСНО ЗА ТУШ КАБИНА
3.000 МКД
11.03.2022 19:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Стакло за туш кабина (фиксно) 405 х1930 прозирно

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

zomi
Потврден огласувач
070612067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам