1 / 6
Prodavam biro i polici za vo dukan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2022 08:04

Велес / Велес

Prodavam rabotno biro i polici (raftovi) za dukan.
Inormacii samo na ovoj broj:

075/315-535

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за чевли

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
075323753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам