1 / 1
Mining Rig
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2022 13:00

Тетово / Тетово

Se prodava rig 5 x asus dual 3060ti LHR. Site karti se so lokalna garancija i doagjaat so kutii. Rigot raboti stabilno na windows. Ima 2 napojuvanja po 750w i ushte eden sloboden slot za karta.

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Jo
Потврден огласувач
078835969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам