1 / 8
Original bandazi OZ 18-ki so gumi!!!
450 €
Цената е фиксна
15.05.2022 02:27

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

235

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

18

Bandasite se original OZ so gumi
Vozeni edna sezona!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Blagoja
Потврден огласувач
075236668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам