1 / 8
Renault Trafic 1.9 DCI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2022 19:43

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Trafic

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kombeto se prodava ili zamenuva za pikap-patnicko.

Lice za kontakt Zdravko mob.070-324-316

(CENA PO DOGOVOR)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zdravko
Потврден огласувач
070324316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам