1 / 3
Се издава дуќан спроти градски пазар Валандово
По Договор
18.05.2022 15:39

Валандово

Квадратура:

18 m²

Греење:

Струја

Дуќанот се наоѓа во непосредна близина на строг центар и е наменет за било каков вид на бизнис. Површина 18m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Vlatko
Ul.29ti Noemvri 7
Потврден огласувач
078607959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам