1 / 5
ЕЛЕКТРИЧАР
1 €
14.08.2022 01:12

Аеродром / Скопје

ЕЛЕКТРИЧАР СО ДОЛГОГОДИШНО ИСКУСТВО СО ЛИЦЕНЦА ЗА ИЗВЕДБА НА ОБЈЕКТОТ.
ВРШИМЕ ПОПРАВКА И ИЗВЕДБА НА ЕЛЕКТРИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ
- Решавање на секаков вид на проблем од областа на
Електриката.
- Квалитетна и брза изведба на Елктрична
инсталација на секаков вид објект, од
заземјување на објектот до финална монтажа на
светилки
- Изведба на електрична инсталација со вкопување
на проводникот во зид
- Промена на стари стански табли со нови
- Чистење бојлери и др.
- Издавање на документ за изведената електрична
инсталација и заземјувањето на објектот.
Лице за контакт.
Горан- 075/323-089

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075323089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам