1 / 11
Реновирање
1 МКД
28.03.2022 19:18

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Про Солар Технолоџис изведува: -реновирање на куќа/стан
-вршиме рушење на преградни ѕидови и подигање на нови
-гипс картон; молерај; глетовање
-скриено светло
-ел.инсталации
-парно греење
-подно греење
-водовод
-сончеви колектори
-посредување за останати дејности
продажба на:
-топлински пумпи
-клима уреди
-котли на: пелет; дрво; ел. котли; котли на нафта
-комплетна фитингарија за парно/водовод/сончеви колектори
Про Солар Технолоџис ДОО Неготино
078/470-100
www.pro-solar.net


Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Про Солар технолоџис
Јане Сандански 10
Потврден огласувач
078470100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам