1 / 4
Se prodava
600 €
28.06.2022 16:50

Штип / Штип

Марка:

Fiat

Модел:

Seicento

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

Ne e registrirano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
070399155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам