1 / 3
Patiki SiDI Alba za road bike
5.000 МКД
05.03.2022 12:45

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Patikite se novi, broj eur 48, us 13

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Александар Коцевски
Потврден огласувач
071308153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам