1 / 12
Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin
По Договор
01.10.2022 08:12

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам