1 / 9
AUDI A4 1.8T
2.000 €
Цената е фиксна
17.09.2022 17:10

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Za povekje informacii viber
+38978600312

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
38978600312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам