1 / 3
Plac na vlezot vo Vinica
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2022 15:16

Виница / Виница

Квадратура:

1276 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga na vlezot vo Vinica od kaj selo Leski.
So imoten list 85016 i broj na parcela 10699/1 so povrsina od 1276m2
Tel za kontakt
071/441-444 Darko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AUTOSTRUJA 2022
slavco stojmenski br 50
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Klima kompresor Peugeot 206 1.4 hdi

1 €

Kazance parno Mercedes C 220

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам