1 / 12
Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8
По Договор
01.12.2022 16:58

Кичево

Марка:

Lexus

Модел:

IS 200

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

205 kw / 279 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 opel zafira 1.8 mercedes c200 benzin i t4 lexus is 200

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам