1 / 1
Kupuvam blok tip c20ne opel 2.0 8v
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2023 17:48

Битола / Битола

kupuvam blok tip c20ne
opel astra,vektra,frontera,omega 2.0 8v
mozi samo blok mozi dolen del od motor bez glava.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

SAMBA
Потврден огласувач
071/941-321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам