1 / 5
mercedes mb100
2.700 €
30.03.2022 09:38

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

MB 100

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

mercedes mb 100 registirano vo vozna sostojba.
Marjan 077762001

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078612369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам