1 / 7
Xerox Phaser 3122
1.000 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 13:56

Скопје Центар / Скопје

Vo ispravna sostojba koristen po doma so originalen toner koj treba da se polni.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам