1 / 3
Tomos za voda delovi
2.500 МКД
01.07.2022 13:34

Струга / Струга

Struja ima i mnogu kompresija ima moze komplet moze na delovi. Isto taka imam i drugi motorinja. Moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Osovina osovina za Cirkular moze i zamena

2000 МКД

Ups

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам